Bar i Restauracja Milka

Bar i restauracja Milka w Kole

Restauracja Milka
ul. Towarowa 6A
tel. +48 63 262 86 14

Restauracja MILKA to miejsce, które od ponad 20 lat słynie ze wspaniałych potraw  tradycyjnej kuchni polskiej.

Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

Dysponujemy dużą, klimatyzowaną salą na 120 osób, doskonale przystosowaną na większe przyjęcia i konferencje, oraz dwiema salami, mieszczącymi do 30 osób, idealnymi na niewielkie, kameralne przyjęcia w gronie rodzinnym, imprezy firmowe lub szkolenia.

Bar szybkiej obsługi

MILKA to również bar szybkiej obsługi. Każdego dnia, od poniedziałku do piątku, przygotowujemy dla Państwa smaczny, zestaw obiadowy składający się z dwóch dań w przystępnej cenie 15 zł. Na stronie Facebooka Bar Milka OSM Koło można sprawdzić, jaki zestaw oferujemy danego dnia.

Oprócz zestawu dnia można zjeść wiele innych potraw, w tym cieszące się niezmiennie powodzeniem od lat, nasze słynne, domowe pierogi.

Cukiernia

W cukierni restauracji, każdego dnia pieczemy wspaniałe, oparte na tradycyjnych recepturach ciasta i torty, które można kupić na miejscu lub w naszych sklepach firmowych – Bila w Kole i Koluś w Grabowie.

Nasze wyroby cukiernicze pieczone są tylko z naturalnych składników, przez co od wielu lat zachwycają smakiem pysznego, domowego ciasta. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą:

Catering

Nasza restauracja świadczy też usługi cateringowe. Możecie Państwo złożyć zmówienie, zarówno na potrawy gorące, jak i zimne przekąski, które możemy dostarczyć pod wskazany adres do Państwa domu lub firmy.

ZAPRASZAMY
poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 17:00
sobota-niedziela – nieczynne (z wyjątkiem imprez okolicznościowych)