Kontakt

Formularz kontaktowy


    Wpisz ten kod: captcha

    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

    ul. Towarowa 6, 62-600 Koło

    NIP: 666-000-34-33, REGON: 000439894, KRS: 0000041425

    Tel. +48 63 272 09 00
    Fax: +48 63 262 87 00
    E-mail: osm@osmkolo.pl

    Zarząd

    Prezes
    Czesław Cieślak

    Zastępca Prezesa
    Tadeusz Malczyk

    Rada Nadzorcza OSM w Kole

    Przewodniczący RN
    Edmund Junkiert

    Zastępca Przewodniczącego RN
    Krzysztof Michalak

    Sekretarz RN
    Stanisław Kosmala

    Członkowie RN:
    Henryk Fita, Wiesław Jarmoliński, Włodzimierz Kapturski, Jarosław Kołodziejczak, Jacek Król, Ryszard Lisowski, Aleksander Miszkieło, Antoni Niedośmiałek, Henryk Olejniczak, Marcin Piguła, Janusz Rybicki, Radosław Rymarz, Zdzisław Snela, Dariusz Witczak, Stanisław Zając, Andrzej Zalewski

    Kontakty

    Dział Imię i nazwisko Telefony E-mail
    Sekretariat Patrycja Gawrysiak tel.: +48 63 262 86 24
    fax: +48 63 262 87 00
    osm@osmkolo.pl
    Główna Księgowa Helena Grzelak tel.: +48 63 262 86 50 grzelak@osmkolo.pl
    Samorząd Barbara Szczęsna tel. +48 63 262 86 41 samorzad@osmkolo.pl
    Dyrektor ds. Handlu i Eksportu Karolina Mikołajczyk tel.: +48 63 262 86 07 k.mikolajczyk@osmkolo.pl
    Handel tel.: +48 63 262 86 53
    tel.: +48 63 262 86 78
    fax: +48 63 272 12 53
    handel@osmkolo.pl
    Zamówienia tel.: +48 63 262 86 10
    tel.: +48 63 262 86 79
    sprzedaz@osmkolo.pl
    Kierownik Działu Marketingu p.o. Katarzyna Płusa tel.: +48 63 262 86 90 marketing@osmkolo.pl
    Kierownik Działu Skupu Włodzimierz Gołębicki tel.: +48 63 262 86 34 skup@osmkolo.pl
    Główny Ekonomista Piotr Krajewski tel.: +48 63 262 86 13 krajewski@osmkolo.pl
    Dział Prawny Dariusz Grzesiak tel.: +48 63 262 86 35 radca@osmkolo.pl
    Kierownik Laboratorium Kontroli Jakości Iwona Sztubecka tel.: +48 63 262 86 33 iwona.sztubecka@osmkolo.pl
    Pełnomocnik Zarządu d.s. Zarządzania Jakością i bezpieczeństwa Żywności Monika Prus tel.: +48 63 262 86 43 m.prus@osmkolo.pl
    Kierownik Ochrony Środowiska p.o. Izabela Maciejewska tel.: +48 63 262 86 49 ochrona.srodowiska@osmkolo.pl
    Kierownik Zakładu Miejskiego Andrzej Gwiaździński tel.: +48 63 262 86 67 kierownikzm@osmkolo.pl
    Kierownik Proszkowni Mleka Jacek Maciejewski tel.: +48 63 262 86 39 proszkownia@osmkolo.pl
    Kierownik Działu Zaopatrzenia Grzegorz Biliński tel.: +48 63 262 86 45 zaopatrzenie@osmkolo.pl
    Kierownik Działu Transportu Krzysztof Świerczyński tel.: +48 63 262 86 06 swierczynski@osmkolo.pl
    Kierownik Działu Kadr p.o. Małgorzata Zarychta tel.: +48 63 262 86 20 kadry@osmkolo.pl
    Kierownik Działu Technicznego Krzysztof Turlej tel.: +48 63 262 86 30 kierownikdt@osmkolo.pl
    Automatyk Sławomir Kruszyna tel.: +48 63 262 86 22 automatyk@osmkolo.pl
    Informatyk Andrzej Mirowski tel.: +48 63 262 86 77 andrzej@osmkolo.pl
    Główny Technolog Łukasz Sztubecki tel.: +48 63 262 86 67 technolog@osmkolo.pl